Adam Buus

Adam Buus

Matematik, musik

ab@br-gym.dk

Agnes Schmidt

Fagrepræsentant i musik og idræt

Agnes Schmidt

Idræt, musik

as@br-gym.dk

Anja Shik Søndergaard

Fagrepræsentant i fransk

Anja Shik Søndergaard

Engelsk, fransk, psykologi

ans@br-gym.dk

Anne Marie Lundø

Anne Marie Lundø

Dansk, historie, tysk, KS, AP

aml@br-gym.dk

Annricka Arildskov Ledet

Læsevejleder

Annricka Arildskov Ledet

Dansk, historie, KS

al@br-gym.dk

Benny Bak Larsen

Fagrepræsentant i erhvervsøkonomi og historie

Benny Bak Larsen

Erhvervsøkonomi, historie, samfundsfag, KS

bb@br-gym.dk

Birgitte Tolborg

Økonomimedarbejder

Birgitte Tolborg

bt@br-gym.dk

Carsten Bach Nielsen

It-pædagogisk koordinator

Carsten Bach Nielsen

Historie, musik

cn@br-gym.dk

Caspar Olsen

Caspar Olsen

Dansk, filosofi

co@br-gym.dk

Cecilie Bülow Andersen

Fagrepræsentant i latin

Cecilie Bülow Andersen

Engelsk, latin, religion

cb@br-gym.dk

Christian Høyer Jørgensen

Serviceleder

Christian Høyer Jørgensen

23428154 chj@br-gym.dk

Diana Neve Lundgaard

Diana Neve Lundgaard

Dansk, samfundsfag, KS

dl@br-gym.dk

Erik Baisgaard

Fagrepræsentant i samfundsfag

Erik Baisgaard

Historie, samfundsfag, KS

bg@br-gym.dk

Gert Ørsted

Fagrepræsentant i psykologi

Gert Ørsted

Idræt, psykologi

go@br-gym.dk

Grete Voldsgaard

Fagrepræsentant i billedkunst

Grete Voldsgaard

Biologi, billedkunst, NF, NV

gv@br-gym.dk

Helle Wilken Rasmussen

Helle Wilken Rasmussen

Fysik, matematik, NV

hr@br-gym.dk

Iben Vejrum Ørsted

Fagrepræsentant i naturgeografi

Iben Vejrum Ørsted

Biologi, naturgeografi, NF, NV

in@br-gym.dk

Jacob Mikkelsen

Fagrepræsentant i oldtidskundskab og religion

Jacob Mikkelsen

Historie, oldtidskundskab, religion, KS

jm@br-gym.dk

Jacob Kjerulf Ravn

Jacob Kjerulf Ravn

Biologi, idræt

jk@br-gym.dk

Jens Gorm Rytter

Fagrepræsentant i fysik

Jens Gorm Rytter

Fysik, matematik, NV

jr@br-gym.dk

Jeppe Christophersen

Fagrepræsentant i kemi

Jeppe Christophersen

Kemi, musik, NF, NV

jc@br-gym.dk

Joan Gjerlev Eriksen

Uddannelsesleder HF

Joan Gjerlev Eriksen

Dansk, musik

22150105 jg@br-gym.dk

Kaja Strøm Snerle

Kaja Strøm Snerle

Sekretær, marketing

kss@br-gym.dk

Karina Bredsgaard Thomsen

Karina Bredsgaard Thomsen

Tysk

kt@br-gym.dk

Ken Erik Ulrik Nielsen

Fagrepræsentant i mediefag

Ken Erik Ulrik Nielsen

Dansk, mediefag

ken@br-gym.dk

Kirsten Nielsen

Kirsten Nielsen

Sekretær, SU-vejleder

kn@br-gym.dk

Lars Viggers

Fagrepræsentant i biologi

Lars Viggers

Biologi, NF, NV

lv@br-gym.dk

Lars Løgi Bastholm

Lars Løgi Bastholm

Religion, KS

llb@br-gym.dk

Lasse Grønborg

Lasse Grønborg

Historie, samfundsfag, KS

lg@br-gym.dk

Lasse Bilgrav Nielsen

Lasse Bilgrav Nielsen

Biologi, kemi

ln@br-gym.dk

Leif Thyge Hansen

Leif Thyge Hansen

Dansk, historie, psykologi, KS

lth@br-gym.dk

Lene Charlotte Hansen

Studievejleder

Lene Charlotte Hansen

Dansk, psykologi

lh@br-gym.dk

Lillian Bjerregaard Depoilly

Studievejleder, fagrepræsentant i tysk

Lillian Bjerregaard Depoilly

Tysk, AP

ld@br-gym.dk

Maiken Victoria Madsen

Fagrepræsentant i engelsk

Maiken Victoria Madsen

Engelsk, historie, AP, KS

mm@br-gym.dk

Marianne Bangsø

Matematikvejleder, fagrepræsentant i matematik

Marianne Bangsø

Matematik, ITK

mb@br-gym.dk

Martin E.F. Thorsager

Fagrepræsentant i samfundsfag

Martin E.F. Thorsager

Idræt, samfundsfag, KS

mt@br-gym.dk

Martin Hare Hansen

Fagrepræsentant i informationsteknologi

Martin Hare Hansen

Informationsteknologi, matematik, TKI

mh@br-gym.dk

Mette Nielsen

Mette Nielsen

Bibliotekar

mn@br-gym.dk

Morten Park Mousten

Morten Park Mousten

Engelsk, mediefag

mp@br-gym.dk

Ole Gaarn Lindgreen

Ole Gaarn Lindgreen

Fysik, kemi, NF, NV

ol@br-gym.dk

Per Knudsen

Rektor

Per Knudsen

Engelsk

40204859 pk@br-gym.dk

Pernille Dahl

Uddannelsesleder stx

Pernille Dahl

Dansk, religion, KS

22293575 pd@br-gym.dk

Pernille Norsk Axelsen

Pernille Norsk Axelsen

Naturgeografi, NF, NG, NV

pa@br-gym.dk

Rasmus Sønderbøl Laursen

Rasmus Sønderbøl Laursen

Historie, idræt, samfundsfag, KS

rl@br-gym.dk

Sara Hjort Østergaard

Fagrepræsentant i spansk

Sara Hjort Østergaard

Erhvervsøkonomi, spansk, AP

sh@br-gym.dk

Søren Kveiborg

Vicerektor

Søren Kveiborg

Fysik, matematik

30240492 sk@br-gym.dk

Susanne Sørensen

Susanne Sørensen

Matematik

ss@br-gym.dk

Susanne Dalsgaard Nielsen

Susanne Dalsgaard Nielsen

Engelsk, AP

sd@br-gym.dk

Tina Pedersen

Tina Pedersen

It-medarbejder

22408156 tp@br-gym.dk

Torben Hansen

Pedel

Torben Hansen

23428155 th@br-gym.dk

Xenia Andersen Rodler

Læsevejleder

Xenia Andersen Rodler

Dansk, tysk, AP

xa@br-gym.dk